Eve Thermo Thermostatic Radiator Valve
  • /SWP/swp_shop/28/11368/v3_11368_rs.png
  • /SWP/swp_shop/28/11368/v3_11368_g01_rs.png
  • /SWP/swp_shop/28/11368/v3_11368_g02_rs.png
  • /SWP/swp_shop/28/11368/v3_11368_g03_rs.png
  • https://i.ytimg.com/vi/CEHBGoG60mU/hqdefault.jpg?custom=true&w=196&h=110&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=jz1gzWwGswI7XmU_DdXYPdN4ujs

Eve Thermo Thermostatic Radiator Valve

Eve Systems

69,90 € s DPH

Termostatická hlavica na radiátor s podporou Apple HomeKit.

Záruka: 24 mesiacov

Kód výrobku: 1et109901001

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Zlepšiť svoje pohodlie.
Cíť sa lepšie vo svojej domácnosti tým, že teplotu budeš mať vždy tak akurát. S Eve Thermo nastav optimálnu úroveň pohodlia s jednoduchým kliknutím, alebo pomocou Siri a prispôsob si automatické vykurovanie tvojho domu tak, aby zodpovedalo tvojmu každodennému rozvrhu.
Vybaviť tvoju izbu skutočne inteligentným vykurovaním nemôže byť jednoduchšie. Vymeň klasický ventil radiátora za inteligentnú hlavicu Eve Thermo a zabudni na ručné ovládanie teploty. Všetko čo musíš urobiť, je nastaviť požadovanú úroveň komfortu a Eve Thermo sa postará o zvyšok.
Vytvoriť rozvrh.
Vykurovanie bude zodpovedať tvojmu každodennému kolobehu s jednoduchým výberom rozvrhu. Vyber si jeden z prednastavených, alebo uprav rôzne teploty a časy na zopár jednoduchých kliknutí. A pretože je Eve Thermo naozaj inteligentné, bude presne vedieť, kedy môže očakávať tvoj príchod domov a pripraví ti pohodlie bez spoliehania sa na teba alebo iPhone. 
Použi svoj hlas.
Použi Siri na iPhone, iPade alebo iPode touch a nastav požadovanú teplotu len s tvojím hlasom. Ovládaj jednotlivé miestnosti alebo viac radiátorov v celom dome a vytvor skupiny pomocou aplikácie Eve app a ovládaj ich naraz. A nebojte sa otočením znovu vypnúť kúrenie - Eve Thermo bude automaticky pokračovať, aby kúrenie zodpovedalo tvojmu každodennému kolobehu.
Získaj prehľad.
Jedným pohľadom skontroluj domov zobrazený prehľadne na krásnych grafoch za deň, mesiac alebo rok. Získaj poznatky, ktoré ti pomôžu zlepšiť svoje pohodlie a tvoj domov sa stane inteligentnejším miestom.
Apple HomeKit
Jednoduché nastavenie.
Eve sa pripája priamo do tvojho iPhonu alebo iPadu pomocou technológie Bluetooth Smart a to bez zložitého nastavovania WiFi alebo použitia rozbočovača, brány alebo mosta.
Vzdialený prístup
Predčasných odchodov z pracoviska? Ovládaj Eve Thermo aj keď si ďaleko od domova. Všetko čo potrebuješ, je Apple TV a si pripravený na diaľku nastaviť požadovanú teplotu a domov prídeš do útulného pohodlia.
Pokročilá bezpečnosť.
Technológia HomeKit poskytuje pokročilé zabezpečenie so zašifrovaním po celej dĺžke spojenia a autentifikáciou medzi Eve a iPhonom, iPadom alebo iPodom touch.

Jednoducho elegantné.
Rodina Eve bola starostlivo navrhnutá tak, aby ľahko zapadla do tvojho domáceho prostredia. Eleganciu dopĺňa skutočne bezdrôtová prevádzka. Vďaka technológii Bluetooth Smart, je Eve napájaná vymeniteľnými batériami s dlhou životnosťou, takže nemusíš riešiť napájanie káblami.
Technické parametre
Podporované zariadenia:
Eve vyžaduje iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 9.1 alebo novším.
HomeKit vyžaduje iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 8.1 alebo novším.
Podpora príslušenstva pre vzdialenú kontrolu cez HomeKit vyžaduje Apple TV (3. generácie alebo novšie) so softvérom Apple TV 7.0 alebo novším a iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 8.1 alebo novším.
iPad 2 nie je podporovaný

Závit ventilu: M 30 x 1,5
Dodávané adaptéry: Danfoss RA, RAV, RAVL
Napájanie: 2x AA vymeniteľné batérie
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth 4.0 Smart
Rozmery: 54 x 67 x 85 mm


3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 

5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.

 

Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.