product.ItIsNew 24-inch iMac with Retina 4.5K display/ Apple M3 chip with 8‑core CPU and 10‑core GPU/ 8GB/ 512GB SSD - Green
  • /SWP/swp_shop/24/13380/v3_13380_rs.png
  • /SWP/swp_shop/24/13380/v3_13380_g02_rs.png
  • /SWP/swp_shop/24/13380/v3_13380_g03_rs.png

24-inch iMac with Retina 4.5K display/ Apple M3 chip with 8‑core CPU and 10‑core GPU/ 8GB/ 512GB SSD - Green

Apple

2 059,00 € s DPH

Záruka: 24 mesiacov

Kód výrobku: mqrp3sla

Špecifikácia produktu

Hlavné vlastnosti

SUPERVÝKONNÝ ČIP M3 – S čipom Apple ďalšej generácie ti pôjde všetko rýchlejšie od ruky. S ľahkosťou zvláda prácu aj zábavu – od vytvárania prezentácií až po hry.
BEZVADNE ZAPADNE DO TVOJHO PROSTREDIA – Tento neskutočne tenký all-in-one desktop v niektorej z výrazných farieb vynikne v akejkoľvek miestnosti.
DISPLEJ, KTORÝ ŤA POHLTÍ – 24-palcový Retina 4,5K displej má jas 500 nitov a podporuje zobrazenie jednej miliardy farieb. Všetko od streamovania filmov až po úpravy fotiek je na ňom krásne ostré a farebné.
VYSPELÁ KAMERA A ZVUK – S 1080p FaceTime HD kamerou, sústavou troch mikrofónov štúdiovej kvality a 6-reproduktorovou zvukovou sústavou, ktorá podporuje priestorový zvuk, budeš vyzerať a znieť skvele.
FUNGUJÚ NA ŇOM TVOJE OBĽÚBENÉ APLIKÁCIE – Všetky aplikácie, na ktoré sa spoliehaš, vrátane Microsoftu 365, Adobe Creative Cloudu alebo Zoomu, bežia ohromne rýchlo. Dokonca na ňom spustíš aj množstvo svojich obľúbených aplikácií pre iPhone alebo iPad.
POKROČILÉ ZABEZPEČENIE – Každý Mac používa šifrovanie, robustnú antivírusovú ochranu a účinný firewall. A vďaka bezplatným bezpečnostným aktualizáciám je Mac vždy chránený.
ROZUMIE SI SO VŠETKÝMI TVOJIMI ZARIADENIAMI APPLE – Keď budeš používať rôzne zariadenia Apple súčasne, dokážeš úžasné veci. Skopíruj niečo na iPhone a vlož to na iMacu. Vybavujte na iMacu FaceTime hovory aj textové konverzácie v Správach. A to je ešte len začiatok.
K IMACU DOSTANEŠ MAGIC DOPLNKY – K iMacu je pribalená farebne zladená Magic Mouse a Magic Keyboard.
PRIPOJÍŠ VŠETKY PERIFÉRIE – iMac má dva porty Thunderbolt / USB 4, až dva porty USB 3 a slúchadlový konektor. (Navyše sa dá objednať aj s gigabitovým ethernetom.) Môžeš sa u neho spoľahnúť na bezdrôtové pripojenie cez Wi‑Fi 6E a Bluetooth 5.3.
ULOŽÍŠ VŠETKY SVOJE SÚBORY – iMac má na rýchlom SSD úložisku veľa miesta na všetky tvoje knižnice fotiek a videí, súbory a aplikácie.
ĽAHKO SA POUŽÍVA – Mac je navrhnutý tak, aby sa s ním dalo ľahko naučiť. Takže sa na ňom môžeš hneď pustiť do toho, čo ťa baví.


5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.

 

Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.

 

3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!