product.ItIsNew 14-inch MacBook Pro/ Apple M3 chip with 8‑core CPU and 10‑core GPU/8GB /1TB SSD - Silver
  • /SWP/swp_shop/24/13392/v3_13392_rs.png
  • /SWP/swp_shop/24/13392/v3_13392_g01_rs.png
  • /SWP/swp_shop/24/13392/v3_13392_g02_rs.png

14-inch MacBook Pro/ Apple M3 chip with 8‑core CPU and 10‑core GPU/8GB /1TB SSD - Silver

Apple

2 229,00 € s DPH

MacBook Pro so supervýkonným čipom M3.

Kód výrobku: mr7k3sla

Špecifikácia produktu

Hlavné vlastnosti

SUPERVÝKONNÝ ČIP M3 – Apple M3 má 8-jadrové CPU a 10-jadrové GPU s hardvérovo akcelerovaným sledovaním lúčov, takže na ňom budeš bleskovo zvládať každodenný multitasking a v pohode sa môžeš púšťať do editovania tisícok fotiek alebo strihu 4K videí.
Až 22-HODINOVÁ VÝDRŽ BATÉRIE – Úsporný čip Apple ťa pri práci podrží celý deň. MacBook Pro podáva rovnaký výnimočný výkon, či už beží na batérii, alebo je pripojený do zásuvky.
RÝCHLA JEDNOTNÁ PAMÄŤ A ÚLOŽISKO – Až 24 GB jednotnej pamäte zaručuje, že všetko reaguje bezprostredne a plynule. Zo superrýchleho SSD úložiska s kapacitou až 2 TB sa aplikácie spúšťajú a súbory otvárajú okamžite.
BRILANTNÝ PROFESIONÁLNY DISPLEJ – 14,2-palcový Liquid Retina XDR displej s extrémnym dynamickým rozsahom pri zobrazení HDR obsahu dosahuje trvalý jas 1 000 nitov a SDR obsah zobrazuje s jasom až 600 nitov. A pretože podporuje profesionálne referenčné režimy, môžeš sa aj na cestách spoľahnúť na najlepšie výsledky.
PLNE KOMPATIBILNÉ – Všetky profesionálne aplikácie ako Adobe Creative Cloud, Apple Xcode, Microsoft 365, Medivis SurgicalAR aj najrôznejšie aplikácie pre iPhone a iPad fungujú závratne rýchlo. A vďaka macOS ide práca na Macu oveľa lepšie od ruky a hry sú viac strhujúce. Vo videohovoroch vystúpiš do popredia. K informáciám sa dostaneš úplne novými spôsobmi. A objavíš ďalšie možnosti, ako si Mac prispôsobiť podľa seba.
VYSPELÁ KAMERA A ZVUK – S 1080p FaceTime HD kamerou, sústavou troch mikrofónov štúdiovej kvality a 6-reproduktorovou zvukovou sústavou, ktorá podporuje priestorový zvuk, budeš vyzerať a znieť skvele.
PRIPOJÍŠ, ČO CHCEŠ – Tento MacBook Pro má nabíjací port MagSafe, dva porty Thunderbolt / USB 4, slot na kartu SDXC, port HDMI a slúchadlový konektor. Môžeš sa u neho spoľahnúť na rýchle bezdrôtové pripojenie cez Wi‑Fi 6E a Bluetooth 5.3. A podporuje jeden externý monitor.
MAGIC KEYBOARD S TOUCH ID – Podsvietený Magic Keyboard má riadok funkčných klávesov plnej výšky a Touch ID na rýchle, jednoduché, bezpečné odomykanie notebooku a prihlasovanie do aplikácií aj k webom.
POKROČILÉ ZABEZPEČENIE – Každý Mac používa šifrovanie, robustnú antivírusovú ochranu a účinný firewall. A vďaka bezplatným bezpečnostným aktualizáciám je Mac vždy chránený.
ROZUMIE SI SO VŠETKÝMI TVOJIMI ZARIADENIAMI APPLE – Keď budeš používať rôzne zariadenia Apple súčasne, dokážeš úžasné veci. Skopíruj niečo na iPhone a vlož to na MacBook Pro. Vybavujte na MacBooku Pro FaceTime hovory aj textové konverzácie v Správach. A to je len začiatok.
NIEČO VYDRŽÍ – Celohliníková unibody konštrukcia je výnimočne odolná a vyrába sa v dvoch farebných variantoch – vesmírne šedej a striebornej. A bezplatné aktualizácie softvéru sú zárukou, že všetko bude hladko fungovať dlhé roky.


5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.

 

Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.

 

3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!