iTunes

iTunes

iTunes S.à r.I.

25,00 € s DPH

Darčeková karta na nákup v online obchode iTunes Store

Dodacia lehota: Na sklade

Kód výrobku: d5999sla

Špecifikácia produktu

Popis
Darujte priateľom a blízkym možnosť, aby si sami vybrali hudbu, filmy, hry a ešte oveľa viac. S darčekovou kartou iTunes získajú bonus na nákup v obľubenom iTunes Store a môžu si kúpiť, čo sa im páči. Karta sa dá použiť na každý nákup v iTunes Store na hudbu, videá, hry programy a ďalšie. iTunes sa dá bezplatne prevziať pre Mac alebo PC. Prevezmite si svoje aplikácie a ďalší obsah z predajne iTunes na I'ubovol'ný iPad, iPhone, iPod touch, Mac alebo PC.
Získajte bezplatne aplikáciu iTunes pre Mac alebo Windows na lokalite www.itunes.com.
Zamenenie v zariadeniach iPhone, iPod touch alebo iPad:
1. Ťuknite na položku App Store.
2. Ťuknite na položku Featured a zobrazte
dolnú časť stránky.
3. Ťuknite na položku Redeem (Uplatniť).
4. Zlúpnite štítok a zadajte kód.
S. Prevezmite si váš obsah a užite si ho.
Zamenenie v počítači Mac alebo PC:
1. Otvorte lokalitu iTunes a kliknite na
položku iTunes Store.
2. Kliknite na položku Redeem (Uplatniť).
3. Zlúpnite štítok a zadajte kód.
4. Prevezmite si váš obsah a užite si ho.
Ak potrebujete pomoc, prejdite na lokalitu iTunes a vyberte položku Apple Service and Support v ponuke Help alebo navštívte stránku www.apple.com/suppor/itunes/ww.
Obchodné podmienky
Táto iTunes Karta je zameniteľná len v iTunes Store pre Slovensku republiku. Na zamenenie tejto karty musíte mať účet iTunes, ktorý podlieha predchádzajúcemu súhlasu s licenčnými podmienkami a s pravidlami používania. Na otvorenie účtu musíte byť starší ako 13 rokov a nachádzať sa v Slovenskej republike. Obsah a cena podliehajú dostupnosti v aktuálnom čase sťahovania. Vyžaduje sa iTunes 9.0 alebo neskoršia verzia, kompatibilný softvér a hardvér a internetové pripojenie (môžu byť uplatňované osobitné poplatky). Táto karta nemôže byť zamenená za peniaze, vrátená za peňažnú hotovosť, vymenená alebo použitá na nákup akéhokoľvek iného tovaru, poskytovanie mesačných darčekov alebo na iTunes Gifting. Zhromažďovanie a používanie osobných údajov podlieha Podmienkam a Zásadám ochrany osobných údajov spoločnosti Apple; navštívte www.apple.com/legal/itunes/sk/terms.htm#PRIVACY, pokiaľ nie je uvedené inak. Nebezpečenstvo straty a vlastnícke právo ku karte prechádza na kupujúceho jej odovzdaním. Spoločnosť iTunes nie je zodpovedná za akúkoľvek stratu alebo poškodenie súvisiace so stratenými alebo ukradnutými kartami alebo ich použitím bez Vášho súhlasu. Vaše zákonné práva nie sú týmito obchodnými podmienkami dotknuté. Nie je možné predávať ďalej. iTunes Karty sú vydávané a dodávané spoločnosťou iTunes S.à r.I. Pri distribúcii kariet vystupuje predajca ako zástupca konajúci za a v mene spoločnosti iTunes S.à r.I. Celé obchodné podmienky nájdete na stránke www.apple.com/legal/itunes/sk/terms.html. Obsah zakúpený z iTunes Store je určený len na osobné, zákonom povolené použitie.
Nekradnite hudbu. © 2012 iTunes S.à r.I. Všetky práva vyhradené.
Predplatené poukážky získajú svoju hodnotu až po aktivácii v registri.

50,00 €
50,00 €
15,00 €


 

3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 

Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.