Smart Baby Monitor by Withings
  • /SWP/swp_shop/28/9017/v3_9017_rs.jpg
  • /SWP/swp_shop/28/9017/v3_9017_g01_rs.jpg
  • /SWP/swp_shop/28/9017/v3_9017_g02_rs.jpg
  • /SWP/swp_shop/28/9017/v3_9017_g03_rs.jpg
  • /SWP/swp_shop/28/9017/v3_9017_g04_rs.jpg
  • http://i4.ytimg.com/vi/GJG9DqRqPs0/default.jpg

Smart Baby Monitor by Withings

Withings

269,00 € s DPH

Revolučný Babyfón pre iOS zariadenia.

Záruka: 24 mesiacov

Kód výrobku: 23109

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Smart Baby Monitor je inteligentné monitorovacie zariadenie, s ktorým budete mať svoje malé dieťa stále pod kontrolou prostredníctvom iPhonu, iPadu alebo iPodu touch.
Zabudovaná kamera
Extra širokouhlá kamera s rozlíšením 3 megapixely, štvornásobným priblížením a technológiou PTZ (Pant-Tilt-Zoom), vám umožní priblížiť každý detail vo vašej detskej izbe a posúvať pohľad pri zachovaní mimoriadnej kvality obrazu.
Nočné videnie
Pri znížení okolitého svetla zariadenie automaticky prechádza na nočný režim. Uvidíte vaše dieťa kedykoľvek za šera aj v noci a to vďaka infračervenej kamere. Všetko je možné z vášho iPhone a to bez toho aby ste otvárali dvere a zapínali svetlo.
Krištáľovo čistý zvuk
Vypočujte si vaše dieťa v digitálnej kvalite z vášho iPhone. Dva zabudované mikrofóny zachytávajú okolitý zvuk v miestnosti. Či už ste v inej miestnosti, alebo na druhom konci sveta, počujete krištáľovo čistý zvuk. Môžete počuť vaše dieťa a ono počuje vás. S aplikáciu WithBaby budeťe vidieť a počuť dianie v miestnosti. Dokonca aj po zatvorení aplikácie zostane zvuk bežať na pozadí.
4 rôzne výstrahy
Nastavte si automatické hlásenie, ktoré vás upozorní na narušený spánok dieťaťa. Môžete aktivovať hlásenie pre detekciu pohybu. Môžete byť upozornený na detské zvuky a výkriky. Zariadenie dokáže monitorovať aj teplotu a vlhkosť v detskej izbe. Stačí si zvoliť typ upozornenia podľa vašich požiadaviek.
Pripojenie
Smart Baby monitor sa pripája jednoducho, intuitívne a bezpečne. Nemusíte sa starať o konfiguráciu zariadenia.
Wi-Fi: Smart Baby monitor je možné pripojiť prostredníctvom Wi-Fi hotspot u vás doma alebo u priateľov a monitorovať miestnosť s iPhone, iPad alebo iPod touch pripojeného cez WiFi alebo 3G.
Ethernet: Smart Baby monitor je možné pripojiť pomocou kábla Ethernet u vás doma alebo u priateľov a monitorovať miestnosť s iPhone, iPad alebo iPod touch pripojeného na internet.
Bluetooth: Smart Baby monitor je tiež mobilné zariadenie. Keď ste ďaleko od domova, je automaticky pripojený cez Bluetooth. V tomto prípade môžete sledovať pohodlie vášho dieťaťa nech ste kdekoľvek a to aj bez pripojenia k internetu.


3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 
 

5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.