Photoshop CS6 MP ENG

Photoshop CS6 MP ENG

Adobe Systems

864,00 € s DPH

Vytvárajte pôsobivé obrazy na profesionálnej úrovni.

Dodacia lehota: Na objednávku

Kód výrobku: 65158274

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Adobe ® Photoshop ® CS6 je najlepší grafický softvér na svete, ktorý ponúka grafické kúzla umožňujúce zrealizovať vlastné kreatívne vízie. Upravujte pôvodné súbory obrázkov a iné zábery najmodernejšími nástrojmi na úpravu fotografií. Vytvárajte pútavé obrazy s vysokým dynamickým rozsahom (HDR), čiernobiele obrazy aj panorámy. Retušujte obrazy prekvapivo ľahko a presne. Navrhujte čokoľvek, čo vás napadne. S neuveriteľnou ľahkosťou. Maľujte a kreslite prirodzene a expresívne. Alebo rozpohybujte svoje nápady intuitívnym vytváraním atraktívnych videí.
Požiadavky na systém
Viacjadrový procesor Intel s podporou 64-bitových systémov
Mac OS X verzia 10.6.8 alebo 10.7
1 GB pamäte RAM
2 GB voľného miesta na pevnom disku pre inštaláciu; ďalšie voľné miesto je nutné počas inštalácie (inštalácia nie je možná na disku, ktorý využíva systém súborov s rozlišovaním veľkých a malých písmen, ani na vymeniteľných pamäťových zariadeniach typu flash)
Monitor s rozlíšením 1 024 × 768 (odporúčané 1 280 × 800), 16 bitovou hĺbkou farieb a 256 MB (odporúča sa 512 MB) pamäte VRAM
Systém s rozhraním OpenGL 2.0
Jednotka DVD-ROM
Softvér nebude fungovať bez aktivácie. K aktivácii softvéru je nutné mať širokopásmové pripojenie k internetu; vyžaduje sa registrácia, overenie predplatného a prístup k online službám. Aktiváciu nie je možné vykonávať telefonicky.
Verzia
Anglická plná verzia
Elektronická licencia registrovaná na meno firmy (alebo osoby) so sériovým číslom pre platformu WIN aj MAC. Inštalačný súbor sa dodáva elektronicky na stiahnutie, ale je možné zakúpiť originálny DVD Pack s inštaláciou.


5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.

 

3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 

Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.