InDesign CS6 MP CZ

InDesign CS6 MP CZ

Adobe Systems

691,00 € s DPH

Navrhujte profesionálne rozvrhnutie tlačených a digitálnych publikácií.

Dodacia lehota: Na objednávku

Kód výrobku: 65161192

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Softvér Adobe® InDesign® CS6 je aplikácia pre profesionálne rozvrhnutie stránok, ktorá ponúka dokonalé ovládanie návrhu a typografie až na úroveň pixelov. Vytvárajte elegantné a atraktívne stránky pomocou takých funkcií, ako sú napríklad živá kontrola pred výstupom, komplexné štýly a dômyselné možnosti práce s textom. Nové nástroje umožňujú efektívnejšie prispôsobiť rozvrhnutie pre najrôznejšie veľkosti tlačených stránok či obrazoviek. Integrácia so sadou Adobe Digital Publishing Suite pre publikovanie rozvrhnutie softvéru InDesign ako tabletových aplikácií.
Požiadavky na systém
Viacjadrový procesor Intel
Mac OS X verzia 10.6.8 alebo 10.7
1 GB pamäte RAM (odporúča sa 2 GB)
2,6 GB voľného miesta na pevnom disku pre inštaláciu; ďalšie voľné miesto je vyžadované v priebehu inštalácie (nedá sa inštalovať na zväzok so súborovým systémom, ktorý rozlišuje malé a veľké písmená, alebo na vymeniteľné úložné zariadenia flash)
Monitor s rozlíšením 1024 x 768 (odporúča sa rozlíšenie 1280 x 800) a 16-bitová grafická karta
Jednotka DVD-ROM
Pre export súborov SWF je vyžadovaná aplikácie Adobe Flash Player 10
Softvér nebude fungovať bez aktivácie. K aktivácii softvéru je nutné mať širokopásmové pripojenie k internetu; vyžaduje sa registrácia, overenie predplatného a prístup k online službám. Aktiváciu nie je možné vykonávať telefonicky.
Verzia
Česká plná verzia
Elektronická licencia registrovaná na meno firmy (alebo osoby) so sériovým číslom pre platformu WIN aj MAC. Inštalačný súbor sa dodáva elektronicky na stiahnutie, ale je možné zakúpiť originálny DVD Pack s inštaláciou.


Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.

 
 

5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.