Fireworks CS6 MP ENG

Fireworks CS6 MP ENG

Adobe Systems

370,00 € s DPH

Jednoduchá a rýchla optimalizácia nádherných návrhov pre weby a mobilné aplikácie.

Dodacia lehota: Na objednávku

Kód výrobku: 65157708

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Softvér Adobe® Fireworks® CS6 umožňuje vytvárať atraktívne návrhy webových stránok a mobilných aplikácií vo chvíľke, bez potreby písania kódu. Vytvárajte vektorové a bitmapové obrázky, makety, 3D grafiku a interaktívny obsah pre obľúbené tablety a smartphony. Optimalizujte grafiku a webový obsah tak, aby sa v najrôznejších zariadeniach zobrazovali konzistentne. Vdýchnite svojim návrhom nový život pomocou šablón, rozmanitých symbolov a opakovane použiteľných štýlov. Zjednodušte pracovný postup medzi prípravou návrhu a písaním kódu pomocou extrakcie kódu CSS, pohyblivých symbolov CSS a motívov jQuery Mobile.
Požiadavky na systém
Viacjadrový procesor Intel
Mac OS X verzia 10.6 alebo 10.7
1 GB pamäte RAM (odporúča sa 2 GB)
1 GB voľného miesta na pevnom disku na inštaláciu; ďalšie voľné miesto je nutné pri inštalácii (inštalácia nie je možná na zväzok so systémom súborov rozlišujúcich malé a veľké písmená, ani na vymeniteľné pamäťové zariadenia typu flash)
Monitor s rozlíšením 1280 x 1024 a 16-bitová grafická karta
Jednotka DVD-ROM
Softvér nebude fungovať bez aktivácie. K aktivácii softvéru je nutné mať širokopásmové pripojenie k internetu; vyžaduje sa registrácia, overenie predplatného a prístup k online službám. Aktiváciu nie je možné vykonávať telefonicky.
Verzia
Anglická plná verzia
Elektronická licencia registrovaná na meno firmy (alebo osoby) so sériovým číslom pre platformu WIN aj MAC. Inštalačný súbor sa dodáva elektronicky na stiahnutie, ale je možné zakúpiť originálny DVD Pack s inštaláciou.


5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.

 

3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 

Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.