FileMaker Pro 12 CZ Win/Mac Upgrade
  • /SWP/swp_shop/76/9230/v3_9230_rs.png
  • http://i1.ytimg.com/vi/dI-Sm5zZh14/default.jpg

FileMaker Pro 12 CZ Win/Mac Upgrade

FileMaker

268,00 € s DPH

Správa databázy pre iPad, iPhone, Windows, Mac a web.

Kód výrobku: h6317cza

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
FileMaker Pro je výkonný a ľahko použiteľný databázový softvér, ktorý pomáha vám a vášmu tímu zvládnuť úlohy rýchlejšie a efektívnejšie. FileMaker Pro je užitočný pri spracovaní a evidencií údajov v podnikaní, štátnej správy či školstve a úlohy bez námahy zvládnete na iPade, iPhone, Windowse, Macu alebo webe. FileMaker Pro je dodávaný s radom ľahko použiteľných nástrojov, vrátane mnohých vstavaných tém v Starter Solutions, ktoré vám pomôžu rýchlo spravovať svoje dôležité úlohy. S prehľadom tak zvládnete evidenciu kontaktov, tovaru, projektov, faktúr a ďalšie.
Vytvorenie vlastnej databázy je veľmi jednoduché. Položte dokument aplikácie Microsoft Excel na aplikáciu FileMaker Pro a môžete začať. Alebo vytvorte vlastnú databázu pre svoje špecifické potreby.
Jednoduché je aj publikovanie dát na webe. Bezpečne publikovať svoje databázy na webe pomocou niekoľkých kliknutí. Vytvoriť prieskumy, registračných miest, formuláre zákazníkov a ďalšie.
Získajte krok za krokom prehľady, vrátane pútavých grafov, ktoré pomáhajú spravovať a automatizovať úlohy. Jednoduché vytváranie prehľadov a ich odosielanie e-mailom ako dokumenty pre Excel alebo PDF.
S bezplatnou aplikáciou FileMaker Go pre iOS zariadenia môžete prezerať, editovať a prehľadávať databázy FileMaker Pro kedykoľvek a kdekoľvek na iPade alebo iPhone.
Vašu databázu môžeta bezpečne zdieľať cez sieť až s deviatimi užívateľmi iPadu, iPhonu, Windowsu alebo Macu.
Upgrade
Upgrade z FileMaker Pro 11 a 10. Upgrade z verzie FileMaker Pro 9 je možné zakúpiť do 27. septembra 2012.


3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 
 

5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.