Dreamweaver CS6 MP CZ UPGRADE z Dreamweaveru CS5.5

Dreamweaver CS6 MP CZ UPGRADE z Dreamweaveru CS5.5

Adobe Systems

110,00 € s DPH

Navrhujte, vyvíjajte a spravujte štandardizované webové stránky a aplikácie.

Dodacia lehota: Na objednávku

Kód výrobku: 65168311

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Softvér Adobe® Dreamweaver® CS6 uľahčuje tvorbu webov a mobilných aplikácií v najmodernejšom dizajne pri súčasnom generovaní čistých kódov HTML5 a CSS3. Využite systém rozvrhnutia s premenlivou mriežkou a editor HTML k navrhovaniu projektov pre obrazovky smartphonov, tabletov i počítačov. Podpora pre rámec CSS3, jQuery Mobile a Adobe® PhoneGap™ Build™ zjednodušuje proces vývoja mobilných aplikácií. Kontrolujte svoje návrhy pomocou živého zobrazenia a náhľadu pre viac zobrazení. Vytvárajte pútavé projekty pridaním rozmanitej typografie a prechodov CSS3.
Požiadavky na systém
Viacjadrový procesor Intel
MP OS X verzia 10.6 alebo 10.7
512 MB ​​pamäte RAM
1,8 GB voľného miesta na pevnom disku pre inštaláciu; ďalšie voľné miesto je nutné počas inštalácie (inštalácia nie je možná na zväzok so systémom súborov rozlišujúcich malé a veľké písmená, ani na vymeniteľné pamäťové zariadenia typu flash)
Monitor s rozlíšením 1 280 × 800 a 16-bitová grafická karta
Prostredie Java Runtime Environment 1.6
Jednotka DVD-ROM
Prehrávanie médií vo formáte HTML5 vyžaduje softvér QuickTime 7.6.6.
Softvér nebude fungovať bez aktivácie. K aktivácii softvéru je nutné mať širokopásmové pripojenie k internetu; vyžaduje sa registrácia, overenie predplatného a prístup k online službám. Aktiváciu nie je možné vykonávať telefonicky.
Verzia
Česká verzia, Upgrade z verzie CS5.5 Dreamweaver
Elektronická licencia, ktorú môžete využiť pre upgrade krabicových aj elektronických licencií z CS5 alebo CS5.5. Výhodou licenčných upgradov je registrácia na meno firmy (alebo osoby), dostupnosť SN pre WIN aj MAC a ďalšie. Inštalačný súbor sa dodáva elektronicky na stiahnutie, ale je možné zakúpiť originálny DVD Pack s inštaláciou.


3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 
 

5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.