Creative Suite 6 Master Collection MP ENG UPGRADE z CS5

Creative Suite 6 Master Collection MP ENG UPGRADE z CS5

Adobe Systems

1 235,00 € s DPH

Navrhovanie a poskytovanie obsahu pre najrôznejšie média.

Dodacia lehota: Na objednávku

Kód výrobku: 65167231

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Softvér Adobe ® Creative Suite ® 6 Master Collection ponúka ideálne prostredie pre realizáciu vlastných kreatívnych vízií. Obsahuje prvotriedne nástroje s neobmedzenými kreatívnymi možnosťami, presnosťou a výkonom k zachyteniu a dotvorenie vlastných kreatívnych nápadov. Vytvárajte obsah pre tlač, web, tablety, smartphony aj strieborné plátno. Vytvárajte webové stránky a mobilné aplikácie na báze štandardov, navrhujte obsah pre najmodernejšie platformy a zariadenia a pracujte s videom dokonalej kvality v natívnych formátoch. Intuitívne rozhranie a obdivuhodne rýchly výkon uľahčí prácu aj na tých najzložitejších projektoch. Komunikujte kreatívnym spôsobom, povedzte svoj ​​príbeh a inšpirujte užívateľa zážitkom, ktorý si môžu vziať kamkoľvek. Všetko navyše získate za jedinečnú cenu.
Kolekcia programov
Photoshop® CS6 Extended
Illustrator® CS6
InDesign® CS6
Acrobat® X Pro
Flash® Professional CS6
Flash Builder® 4.6 Premium Edition
Dreamweaver® CS6
Fireworks® CS6
Adobe Premiere® Pro CS6
After Effects® CS6
Adobe Audition® CS6
SpeedGrade™ CS6
Prelude™ CS6
Encore® CS6
Bridge CS6
Story CS6
Media Encoder CS6
Požiadavky na systém
Viacjadrový procesor Intel s podporou 64-bitových systémov
MP OS X verzia 10.6.8 alebo 10.7
4 GB pamäte RAM (odporúčané 8 GB)
15,5 GB voľného miesta na pevnom disku pre inštaláciu; ďalšie voľné miesto je vyžadované v priebehu inštalácie (inštalácia nie je možná na disku, ktorý využíva systém súborov s rozlišovaním veľkých a malých písmen, ani na vymeniteľných pamäťových zariadeniach typu flash)
Ďalší priestor na disku pre vyrovnávaciu pamäť, súbory náhľadu a ďalšie pracovné verzie súborov (odporúča sa 10 GB)
Monitor s rozlíšením 1 024 × 768 (odporúča sa 1 280 × 800), 16 bitovú hĺbku farieb a 512 MB pamäte VRAM, Adobe SpeedGrade vyžaduje monitor s rozlíšením 1680 × 1050 a druhý, odborne kalibrovaný monitor pre zobrazovanie
Systém s rozhraním OpenGL 2.0
Jednotka DVD-ROM kompatibilná s dvojvrstvovými diskami DVD (jednotka SuperDrive na napaľovanie diskov DVD; napaľovacia jednotka Blu-ray pre vytváranie diskových médií Blu-ray)
Prostredie Java Runtime Environment 1.6
Eclipse 3.7 verzia Cocoa (pre inštaláciu zásuvného modulu Adobe Flash Builder); podporované sú nasledovné verzie: Eclipse IDE for Java EE a Java Developers, Eclipse Classic, Eclipse pre PHP Developers
Funkcia QuickTime, multimédiá a prehrávanie HTML5 médií vyžadujú softvér QuickTime 7.6.6
Pre aplikáciu SpeedGrade sa odporúča vyhradená grafická karta (pre optimálny výkon v aplikácii SpeedGrade a pre funkcie podporujúce akcelerovaný grafický procesor v softvéroch Adobe Premiere Pro a After Effects sa odporúča: NVIDIA Quadro 4000 či iná grafická karta certifikovaná spoločnosťou Adobe s najmenej 1 GB pamäte VRAM) ; informácie o podporovaných kartách nájdete na webe www.adobe.com / products / premiere / extend.html
Voliteľné: Rad produktov Tangent CP200 alebo ovládacie rozhranie Tangent Wave pre aplikáciu SpeedGrade
Voliteľné: Pre video produkty sa odporúča pevný disk so 7 200 ot. / Min. (Odporúča sa niekoľko rýchlych ovládačov disku, prednostne s konfiguráciou diskového poľa RAID 0)
Softvér nebude fungovať bez aktivácie. K aktivácii softvéru je nutné mať širokopásmové pripojenie k internetu; vyžaduje sa registrácia, overenie predplatného a prístup k online službám. Aktiváciu nie je možné vykonávať telefonicky.
Verzia
Anglická verzia, Upgrade z verzie CS5 Design Premium, Design Standard, Web Premium, Master Collection alebo Production Premium
Elektronická licencia, ktorú môžete využiť pre upgrade krabicových aj elektronických licencií z CS5 alebo CS5.5. Výhodou licenčných upgradov je registrácia na meno firmy (alebo osoby), dostupnosť SN pre WIN aj MAC a ďalšie. Inštalačný súbor sa dodáva elektronicky na stiahnutie, ale je možné zakúpiť originálny DVD Pack s inštaláciou.


3% zľava pre verných zákazníkov

Vážime si naších verných zákazníkov a preto im ponúkame 3% zľavu na ďalší nákup!

 
 

5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.