Creative Suite 6 Master Collection MP CZ

Creative Suite 6 Master Collection MP CZ

Adobe Systems

2 594,00 € s DPH

Navrhovanie a poskytovanie obsahu pre najrôznejšie média.

Dodacia lehota: Na objednávku

Kód výrobku: 65167114

Špecifikácia produktu

Popis a vlastnosti
Softvér Adobe ® Creative Suite ® 6 Master Collection ponúka ideálne prostredie pre realizáciu vlastných kreatívnych vízií. Obsahuje prvotriedne nástroje s neobmedzenými kreatívnymi možnosťami, presnosťou a výkonom k zachyteniu a dotvorenie vlastných kreatívnych nápadov. Vytvárajte obsah pre tlač, web, tablety, smartphony aj strieborné plátno. Vytvárajte webové stránky a mobilné aplikácie na báze štandardov, navrhujte obsah pre najmodernejšie platformy a zariadenia a pracujte s videom dokonalej kvality v natívnych formátoch. Intuitívne rozhranie a obdivuhodne rýchly výkon uľahčí prácu aj na tých najzložitejších projektoch. Komunikujte kreatívnym spôsobom, povedzte svoj ​​príbeh a inšpirujte užívateľa zážitkom, ktorý si môžu vziať kamkoľvek. Všetko navyše získate za jedinečnú cenu.
Kolekcia programov
Photoshop® CS6 Extended
Illustrator® CS6
InDesign® CS6
Acrobat® X Pro
Flash® Professional CS6
Flash Builder® 4.6 Premium Edition
Dreamweaver® CS6
Fireworks® CS6
Adobe Premiere® Pro CS6
After Effects® CS6
Adobe Audition® CS6
SpeedGrade™ CS6
Prelude™ CS6
Encore® CS6
Bridge CS6
Story CS6
Media Encoder CS6
Požiadavky na systém
Viacjadrový procesor Intel s podporou 64-bitových systémov
Mac OS X verzia 10.6.8 alebo 10.7
4 GB pamäte RAM (odporúčané 8 GB)
15,5 GB voľného miesta na pevnom disku pre inštaláciu; ďalšie voľné miesto je vyžadované v priebehu inštalácie (inštalácia nie je možná na disku, ktorý využíva systém súborov s rozlišovaním veľkých a malých písmen, ani na vymeniteľných pamäťových zariadeniach typu flash)
Ďalší priestor na disku pre vyrovnávaciu pamäť, súbory náhľadu a ďalšie pracovné verzie súborov (odporúča sa 10 GB)
Monitor s rozlíšením 1 024 × 768 (odporúča sa 1 280 × 800), 16 bitovú hĺbku farieb a 512 MB pamäte VRAM, Adobe SpeedGrade vyžaduje monitor s rozlíšením 1680 × 1050 a druhý, odborne kalibrovaný monitor pre zobrazovanie
Systém s rozhraním OpenGL 2.0
Jednotka DVD-ROM kompatibilná s dvojvrstvovými diskami DVD (jednotka SuperDrive na napaľovanie diskov DVD; napaľovacia jednotka Blu-ray pre vytváranie diskových médií Blu-ray)
Prostredie Java Runtime Environment 1.6
Eclipse 3.7 verzia Cocoa (pre inštaláciu zásuvného modulu Adobe Flash Builder); podporované sú nasledovné verzie: Eclipse IDE for Java EE a Java Developers, Eclipse Classic, Eclipse pre PHP Developers
Funkcia QuickTime, multimédiá a prehrávanie HTML5 médií vyžadujú softvér QuickTime 7.6.6
Pre aplikáciu SpeedGrade sa odporúča vyhradená grafická karta (pre optimálny výkon v aplikácii SpeedGrade a pre funkcie podporujúce akcelerovaný grafický procesor v softvéroch Adobe Premiere Pro a After Effects sa odporúča: NVIDIA Quadro 4000 či iná grafická karta certifikovaná spoločnosťou Adobe s najmenej 1 GB pamäte VRAM) ; informácie o podporovaných kartách nájdete na webe www.adobe.com / products / premiere / extend.html
Voliteľné: Rad produktov Tangent CP200 alebo ovládacie rozhranie Tangent Wave pre aplikáciu SpeedGrade
Voliteľné: Pre video produkty sa odporúča pevný disk so 7 200 ot. / Min. (Odporúča sa niekoľko rýchlych ovládačov disku, prednostne s konfiguráciou diskového poľa RAID 0)
Softvér nebude fungovať bez aktivácie. K aktivácii softvéru je nutné mať širokopásmové pripojenie k internetu; vyžaduje sa registrácia, overenie predplatného a prístup k online službám. Aktiváciu nie je možné vykonávať telefonicky.
Verzia
Česká plná verzia
Elektronická licencia registrovaná na meno firmy (alebo osoby) so sériovým číslom pre platformu WIN aj MAC. Inštalačný súbor sa dodáva elektronicky na stiahnutie, ale je možné zakúpiť originálny DVD Pack s inštaláciou.


Pre dáta diskové periférie
a úložiská

Stolné, prenosné, sieťové a multimediálne disky, RAID polia, USB kľúčiky a príslušenstvo.

 
 

5% zľava pre študentov
a učiteľov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple.